Zmień perspektywę patrzenia...

O Nas

W naszej firmie spełnimy Twoje marzenia o bezpiecznym, solidnym i eleganckim dachu. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwala nam zaoferować Państwu najwyższej jakości pokrycia dachowe oraz profesjonalne usługi dekarskie.

Współpracujemy z liderami w dziedzinie nowoczesnych systemów pokryć dachowych, oraz profesjonalnymi ekipami dekarskimi. Posiadamy zaplecze magazynowe oraz bardzo dużą powierzchnię wystawienniczą. 

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę materiałów pokryciowych w oparciu o sprawdzonych producentów.

Blachodachówka Blachotrapez Talia
Blachodachówka Blachotrapez Tysenia

 

Nadrzędnym celem naszej firmy jest zapewnienie klientom takich towarów i usług, które w pełni spełnią ich wymagania i oczekiwania. Poprzez rzetelną i fachową realizację zamówień budujemy trwałe zaufanie do naszej firmy, tak aby stać się dla obecnych i potencjalnych Klientów wiarygodnym partnerem. Wiemy, że realizacja powyższych zamierzeń wiążę się przede wszystkim z terminową oraz kompleksową dostawą do Klienta materiałów wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Staramy się utrzymać długotrwałe, wzajemnie korzystne powiązania z naszymi dostawcami. Współpracujemy wyłącznie z producentami towarów, których jakość odpowiada wymaganiom naszym i naszych klientów.

Taki sposób funkcjonowania na rynku umożliwia pozyskiwanie zaufania klientów do naszej firmy, a każda realizacja stanowi pozytywną rekomendację i zachętę do dalszej współpracy. 

X
Zadzwoń do nas!