Termoizolacja

Gór-Stal termPIR

termPIR AGRO AL

AGRO AL

Płyty izolacyjne termPIR® AGRO AL składają się z rdzenia termoizolacyjnego ze sztywnej pianki PIR. Płyty zabezpieczone są obustronnie zmywalną gazoszczelną okładziną z folii aluminiowej o grubości 50 μm (Agro AL).

termPIR AGRO P

AGRO P

Płyty izolacyjne termPIR® AGRO P składają się z rdzenia termoizolacyjnego ze sztywnej pianki PIR. Płyty zabezpieczone są obustronnie zmywalną, gazoszczelną okładziną z laminatu warstwowego aluminium i polietylenu (AGRO P).termPIR AL

AL

Płyty izolacyjne termPIR® AL składają się z rdzenia termoizolacyjnego ze sztywnej pianki PIR. Płyty zabezpieczone są obustronnie warstwową okładziną gazoszczelną składającą się z aluminium (AL), papieru oraz polietylenu.
termPIR AL GK

AL GK

Płyty izolacyjne termPIR® AL GK składają się z płyty termPIR® z rdzeniem z pianki PIR pokrytej obustronnie gazoszczelną okładziną warstwową na bazie papieru, aluminium oraz płyty gipsowo- kartonowej o grubości 12,5 mm. Pomiędzy płytą z okładziną aluminiową, a płytą g-k znajduje się warstwa adhezyjna.


termPIR® BT

BT

Płyty izolacyjne termPIR® BT składają się z rdzenia termoizolacyjnego ze sztywnej pianki PIR. Płyty zabezpieczone są obustronnie okładziną gazoprzepuszczalną z nasączonego bitumem welonu szklanego (BT).
termPIR AL

MAX 19 AL

Płyty izolacyjne termPIR® MAX19 AL składają się z rdzenia termoizolacyjnego ze sztywnej pianki PIR o współczynniku przewodzenia ciepła 0,019 [W/m·K]. Płyty zabezpieczone są obustronnie warstwową okładziną gazoszczelną składającą się z aluminium (AL), papieru oraz polietylenu.


Thermano

Roof

termoizolacja Thermano charakteryzuje się zdecydowanie lepszymi parametrami izolacyjnymi i wytrzymałościowymi niż wełna mineralna czy styropian oraz stałością tych parametrów w czasie.Agro Alu

Ocieplenie budynku Thermano Agro Alu to sposób na zapewnienie najlepszych i stabilnych warunków termicznych wewnątrz budynków rolniczych, niezależnie od warunków pogodowych występujących na zewnątrz.


Agro Fiberglass

Thermano Agro Fibreglass to materiał termoizolacyjny do obiektów inwentarskich, takich jak: chlewnie, kurniki czy obory. Płyty posiadają rdzeń z twardej pianki PIR, który gwarantuje doskonałe właściwości termoizolacyjne i jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Thermano GK

GK

Płyta izolacyjna Thermano GK zintegrowana z okładziną gipsowo-kartonową to najlepszy sposób na docieplenie ścian od wewnątrz.Thermano Floor

Floor

Płyty Thermano Floor są przeznaczone do izolacji podłóg, ścian i stropów w konstrukcji szalunkowej. Lambda 0,022 W/mK oraz wytrzymałość na ściskanie na poziomie ok. 15 t/m2 to jedne z najwyższych parametrów izolacyjnych i wytrzymałościowych na rynku.

X
Zadzwoń do nas!