Drzwi

Martom Logo

FullPers Classic

Kolekcję FullPers Classic charakteryzuje elegancka geometria, tłoczenia w postaci linii i prostokątów o regularnym podziale. FullPers Classic oprócz tradycyjnej architektury, może stanowić bardzo ciekawy element wzorniczy również w nowoczesnych projektach. Warto zwrócić uwagę na możliwość wykorzystania intensywnego koloru.

Modele

FullPers Diamond

Charakterystycznym elementem dekoracyjnym w kolekcji Diamond jest lakierowane szkło ze szlifowanymi krawędziami, umieszczone na powierzchni skrzydła. Pobłysk odbitego światła sprawia, że aplikacja Diamond stanowi prawdziwą ,,biżuterię" dla drzwi, nadając im luksusowego charakteru. Osiągnięty efekt przyciąga wzrok, ale równocześnie jest pozbawiony pretensjonalności. Drzwi z kolekcji Diamond upiększą elewacje domów nowoczesnych, minimalistycznych, industrialnych oraz vintage. Doskonale będą komponować się z okładzinami z kamienia, ceramiki, szkła lub surowego betonu.

Modele

FullPers Geometric

Kolekcja Geometric nawiązuje do podziałów i geometrii znanych ze stylów vintage i industrialnego. Wprowadzone motywy ze stali szczotkowanej w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi pochwytami o identycznej fakturze nadają drzwiom ciekawego, wysublimowanego charakteru.

Modele

Modern

Kolekcja Modern to nowoczesne modele z aplikacjami w kolorze stali nierdzewnej szczotkowanej lub czarnym. Drzwi z kolekcji Modern są to drzwi z charakterem. W całej okazałości pokazują swoją naturę - trwałość i szlachetność metalu. Duża różnorodność wzorów umożliwia dopasowanie modelu do każdego stylu domu.

Modele

No Glass

Drzwi nieprzeszklone również mogą być efektownym wyróżnikiem domu. Skrzydła pełne mogą posiadać różnorodne tłoczenia powierzchni. Aplikacje dekoracyjne mogą być wykonane z blachy w kolorze naturalnym, czarnym lub mogą być okleinowane na różne kolory. W innych kolekcjach również występują drzwi nieprzeszklone ale ta kolekcja skupia się wyłącznie na takim rozwiązaniu.

Modele

Simple Elegance

Unikalną kolekcję Simple Elegance cechuje prostota i elegancja tworząc styl, który jest w stanie dopasować się do wielu współczesnych trendów. Modele Simple Elegance szczególnie komponują się z budynkami nowoczesnymi i minimalistycznymi. Idealnie pasują do budynków z dużymi przeszkleniami na elewacji.

Modele

Traditional

Kolekcja Traditional nawiązuje do tradycyjnego wzornictwa drzwi opartego na symetrycznych podziałach i bogato zdobionych przeszkleniach. Drzwi Traditional będą się doskonale prezentować w budynkach o architekturze dworkowej, retro oraz vintage. Cechą charakterystyczną tych modeli jest zastosowanie ramki przyszybowej wykonanej z profilu okleinowanego na kolor indentyczny jak skrzydło. 

Modele

X
Zadzwoń do nas!