Bramy Przemysłowe

logo krispol

Bramy Segmentowe

Wybór typu bram segmentowych uzależniony jest od ich przeznaczenia oraz miejsca w którym są montowane. W budynkach przemysłowych najlepiej sprawdzają się bramy stalowe, produkowane w wariancie K2 IS oraz K2 IM. 

Brama segmentowa przemysłowa Krispol
Bramy przemysłowe segmentowe Krispol
Modele

Bramy Rolowane

Bramy ocieplone, nieodzowne w miejscach, w których istotne jest utrzymanie temperatury, zbudowane są z profili wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie. Bramy nieocieplone powstają z jednościennych profili stalowych lub aluminiowych. Ekonomiczna opcja idealna dla budynków przemysłowych, które nie potrzebują izolacyjności termicznej.

Brama przemysłowa rolowana Krispol
Krispol przemysłowe bramy rolowane
Modele

Kraty stalowe

Kraty rolowane to urządzenie spełniające jednocześnie rozmaite funkcje. Produkowane są w w wielu wariantach, zarówno jeśli chodzi o klasę odporności na włamanie, przepuszczalność powietrza, rodzaje napędów, jak i dostępne wzory i kolory.

Kraty aluminiowe

Kraty z aluminium doskonale nadają się do zabezpieczenia otworów parkingowych, magazynowych itp. Kraty aluminiowe to lekkie konstrukcje, przeznaczone głównie do punktów handlowych w galeriach, salonach jubilerskich i restauracjach.

X
Zadzwoń do nas!