Blachy Dachowe

Blachotrapez

blachotrapez trend

Trend

Płaska dachówka blaszana Trend, została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale.

Blachodachówka Modułowa Blachotrapez Enigma

Enigma

Symetryczny profil Enigmy należy do wyjątkowych i staje się szczególnie atrakcyjny w kolorach czarnym i ceglastym.Blachodachówka Modułowa Blachotrapez Estima

Estima

Powstała z materiałów gwarantujących jakość, bezpieczeństwo i komfort. Dostępna w różnych konfiguracjach powłok i kolorów staje się pierwszym elementem personalizującym budynek.

Blachodachówka Blachotrapez Germania Simetric

Germania Simetric

Unikalne, potrójne przetłoczenia blachodachówki Germania Simetric gwarantują większe usztywnienie blachy, zapewniając jednocześnie podatność na obróbkę plastyczną.

Blachotrapez German Simetric

German Simetric

German Simetric to precyzja, solidność i klasyczne piękno. Teraz nawet skomplikowane konstrukcje dachowe mogą być wykonane z niezawodnej blachodachówki German Simetric, który będzie chronić Ciebie i Twoją rodzinę przez długie lata

Blachodachówka Blachotrapez Talia

Talia

Nowa TALIA 35 mm to wciąż piękny kształt, teraz ze wzmocnionym oryginalnym przetłoczeniem, które stwarza dodatkowe możliwości w kształtowaniu dużych i małych połaci dachowych.

Blachotrapez Janosik

Janosik

Punktem wyjścia dla projektantów był oryginalny wzór gontu drewnianego – tradycyjnego pokrycia, na stałe wpisanego w przestrzeń architektury podhalańskiej, ale spotykanego też w innych rejonach Polski.


Blachotrapez Diament Eco Plus

Diament Eco Plus

Podobnie jak wszystkie blachodachówki produkowane przez Blachotrapez, Diament Eco Plus charakteryzuje się dużą szerokością krycia rzeczywistego, które wynosi 1120mm na 1200mm blachodachówki.

Blachodachówka Blachotrapez Diament Plus

Diament Plus

Tradycyjny wzór blachodachówki Diament Plus sprawia, że pokryte nią dachy prezentują się wyjątkowo szlachetnie.


Blachotrapez Kingas Eco Plus

Kingas Eco Plus

Model blachodachówki Kingas Eco Plus to blachodachówka o mniejszym przetłoczeniu uskoku (14mm).
Blachotrapez Kingas

Kingas

Wysokość przetłoczenia uskoku dachówki wynosi 20mm. Szerokość krycia rzeczywistego blachodachówki Kingas to 1100mm na 1195mm szerokości produktu.


Panele dachowe

Blachotrapez T-Panel

T-Panel

Produkt o oryginalnym wyglądzie połączenia panelu dachowego z blachą trapezową. T-Panel to pokrycie dachowe spełniające nie tylko standardy funkcjonalne, ale i estetyczne oraz architektoniczne.

Panel dachowy Terrano

Terrano

Spełniamy marzenia naszych klientów o nowoczesnym i klasycznym w formie, ale i zaskakującym rozwiązaniu, które przykuwa uwagę.

Panel Hight-Tech

High-Tech

Innowacja technologiczna w każdej dziedzinie pozwala realizować pragnienia i potrzeby. Panel High-Tech jest tego najlepszym dowodem.Blachotrapez Panel Dachowy Retro 38

Retro

Potrzeba innowacji sprawiła, że firma Blachotrapez zaprojektowała produkt charakteryzujący się szeregiem udoskonaleń – panel dachowy z rąbkiem stojącym Retro.

Budmat

Blachodachówka Budmat Garda

Garda

Płaski profil blachodachówki Budmat Garda przywołuje na myśl spokojną taflę włoskiego jeziora Garda, nadając nazwie tego modelu głęboki sens.

Como

Como to pierwsza symetryczna blachodachówka w ofercie Budmat, która dopasowuje się do Ciebie.

Murano

Murano to trwałość i bezpieczeństwo na długie lata. W zależności od użytej powłoki gwarancja na ten produkt wynosi 30, 40 lub 50 lat.

Budmat Venecja

Venecja

5 dolnych fal i 6 wierzchołków sprawiają, że Venecja podkreśla urodę klasycznych budynków.

Budmat Bella Sara

Bella Sara

6 fal dolnych i 7 wierzchołków sprawiają, że Bella Sara to piękno i uroda dla każdego budynku.

Panel Dachowy Iron Click

Panel dachowy Iron Click

Panele dachowe IRON Click to ulepszony technicznie i jakościowo produkt klasy Premium, dający większe możliwości i różnorodność wizualną niż tradycyjny rąbek.

Blacha Trapezowa Budmat

Blachy Trapezowe

Blachy trapezowe są niezastąpionym rozwiązaniem na dach budynku lub elewację, można je stosować do krycia domów jednorodzinnych, garaży oraz niedużych obiektów handlowych.

Bratex

Aurora 7016 grafitowy

Aurora

Blachodachówka modułowa Bratex Aurora jest inspirowana tradycyjnymi, ciężkimi pokryciami dachowymi. Dzięki głębokim rowkom, płaskiej półce oraz niskiej środkowej części modułu, Aurora daje iluzję połączonych ze sobą dachówek. To wyjątkowe połączenie estetyki i funkcjonalności sprawia, że idealnie komponuje się na każdym dachu.

Horizon

Bratex Horizon jest harmonicznym połączeniem wyrobu systemowego i uporządkowanej stylistyki dachowej.


Blacha Dachowa Bratex Scandinavia

Scandinavia

Blachodachówka modułowa Bratex SCANDINAVIA wprowadza użytkownika na platformę wyznaczającą nowe standardy rozwiązań technicznych, trwałości i jakości.
Bratex Savanna 7021 ciemnografitowy

Savanna

Bratex SAVANNA to propozycja pierwszej płaskiej blachodachówki modułowej. Produkt dostarcza wyjątkową stylistykę o płaskiej niezakłóconej powierzchni.Allano 7016 grafitowy

Allano

Blachodachówka ALLANO została zaprojektowana dla odbiorców ceniących sobie styl i lekkość.

Bratex Centro

Centro

Centro transferuje sprawdzone cechy blachodachówek modułowych integrując nowe rozwiązania dedykowane dla technologii hybrydowej.
Bratex Vello 7024 matowy ciemnografitowy

Vello

Blachodachówka Vello to nowe wydanie blachodachówki o klasycznym kształcie. Produkt jest alternatywą dla płyty dachówki betonowej.

Platino 7024 matowy ciemnografitowy

Platino

Tradycyjny kształt blachodachówki PLATINO skierowany jest do Klientów ceniących sobie klasyczny wygląd.


Pruszyński

Pruszyński Tigra

Tigra

Tigra jest wyjątkowa ze względu na swój oryginalny, nieoczywisty design, uzyskany głównie poprzez zastosowanie licznych przetłoczeń.


Pruszynski Fiord

Fiord

Wyrazisty kształt zachwyca zdecydowanym przetłoczeniem przypominającym skandynawski styl projektowania.
Blachodachówka Pruszynski Modus

Modus

MODUS panelowa to blachodachówka docinana po krawędzi, dostępna jest w postaci dwumodułowych paneli.
Pruszyński Ren

Ren

Blachodachówka REN to pierwsza na rynku blachodachówka o pochylonym kształcie (przekrój poprzeczny)
Pruszyński Optima

Optima

OPTIMA to blachodachówka produkowana na konkretną długość.

Pruszyński Loara

Loara

Popularny, unowocześniony kształt LOARY jest również dostępny w arkuszach ciętych na wymiar.Pruszyński Szafir

Szafir

Blachodachówa SZAFIR to jeden z ulubionych produktów naszych klientów. Klasyczny kształt przypominający dachówki ceramiczne i niewątpliwe zalety blachodachówek stalowych to doskonałe połączenie.

Pruszyński Rubin

Rubin

Kształt blachodachówki od początku do końca opracowany przez Pruszyński.


Pruszyński Regle

Panel Regle

Panele dachowe REGLE to pokrycie stanowiące odpowiedź na coraz popularniejszy trend budowania domów z bali, zajazdów i restauracji o charakterze regionalnym.

Pruszyński Płaska

Płaska

Blachodachówka PŁASKA PLUS to odpowiedź na wciąż rosnący trend minimalistyczny.Pruszyński Płaska Plus

Płaska plus

Swoim nowatorskim kształtem doskonale wpisuje się w nowoczesną i przemysłową zabudowę.BTR Systems

Blizzard

BLIZZARD to efekt prac ekspertów i dekarzy – niezawodna blachodachówka, która będzie chronić Twój dom przez długie lata.
BTR Systems Thunder

Thunder

Wychodząc naprzeciw współczesnym trendom architektonicznym Thunder jest produkowany w kolorze Onyx oraz w przetłoczeniu idealnie imitującym tradycyjny gont drewniany.
Arkusz BTR Storm

Storm

Blachodachówka BTR Storm to pokrycie dachowe z kruszywem skalnym, które charakteryzuje się rozpoznawalnym i uderzającym kształtem. Ta najnowsza propozycja doskonale wpisuje się w nowoczesne style architektoniczne, zarówno w budownictwie drewnianym, jak i minimalistycznych, designerskich budynkach.

Arkusz BTR Mistral

Mistral

Pokrycie dachowe BTR Mistral z kruszywem skalnym zostało stworzone, aby nadać dachowi wyjątkowy śródziemnomorski wygląd, jednocześnie oferując niespotykaną funkcjonalność i wytrzymałość na lokalne czynniki atmosferyczne. Wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, Mistral posiada stalowy rdzeń, który jest obustronnie zabezpieczony antykorozyjnie alucynkiem i wykończony kruszywem skalnym, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej.

Arkusz BTR Bolt

Bolt

Blachodachówka z kruszywem skalnym BTR Bolt to innowacyjne rozwiązanie, które nawiązuje do tradycyjnych bitumicznych pokryć dachowych, jednak jej wytrzymała konstrukcja i nowoczesna forma wyróżniają ją na tle konkurencji. Dzięki zastosowaniu stali powleczonej obustronnie alucynkiem, Bolt oferuje wyjątkową odporność na warunki atmosferyczne.X
Zadzwoń do nas!